شرایط ارائه در کنفرانس

شرایط ارائه در کنفرانس

ارائه شفاهی

کمیته علمی کنفرانس برنامه ارائه شفاهی و پوستری کنفرانس را تدوین می کند.زمان ارائه شفاهی به شرح زیر است: سخنرانی برای هر مقاله 15 دقیقه می باشد.لطفا توجه داشته باشید: ارائه خود را (به زبان انگلیسی) ده روز کاری قبل از تاریخ برگزاری از طریق ادرس ایمیل کنفرانس برای دبیرخانه ارسال نمایید.اگر به هر دلیلی، شما نمیتوانید قبل از کنفرانس ارائه خود را ارسال نمایید، مقاله خود را در لپ تاپ شخصی با خود بیاورید.

ارائه پوستر

طراحی پوستر خود را به طوری که خوانا و شامل برخی از تصاویر و یا نمودار باشد طراحی کنید. بالای پوستر را برای عنوان و نام و وابستگان نویسندگان اختصاص دهید. به یاد داشته باشید.اندازه مصوب کمیته علمی کنفرانس اندازه A1 بین المللی است. عنوان، نباید فراتر از اندازه پوستر باشد.از جنس فوم یا هر نوع مواد ضخیم یا چند لایه ای به طور مستقیم در تابلوهای پوستر استفاده نکنید.تمام پوسترها باید براساس انتصاب ارائه شده توسط کمیته علمی پذیرفته شوند.لطفا پوستر را با خود بیاورید.

ارائه در ویدیو کنفرانس 

امکان ارائه به صورت ویدیو کنفرانس فراهم گردیده است، شما میتوانید در صورت تمایل مقالات خود را به زبان انگلیسی ارائه نموده و یا به عنوان شرکت کننده در ویدیو کنفرانس شرکت نمایید. 

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس


معرفی کنفرانس

about conferenceامروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ايفا می نمايد لذا استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي و صنعتي براي برنامه ريزي جهت تقويت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم ، فناوری و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری تکنولوژی های نوین در جهان یک نیاز مهم می باشد.همچنین نتایج حاصل از علوم و فناوری در پیشرفت تکنولوژی های نو و استفاده از آنها در جوامع بشری مستلزم مدیریت برفرآیند تولید، انتقال و توسعه این علوم میباشد. نوآوری در علوم و فناوری عامل پيشرفت کشورهای توسعه يافته در همه جهات می باشد.

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به هفتمین کنفرانس بین المللی نوآوری در علوم و فناوری می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem